Kablosuz Alarm Sistemi

Kablosuz Alarm Sistemi

Kablosuz alarm sistemi, güvenilir bir kilit sisteminden sonra ihtiyacınız olan alarm sistemlerinden bir tanesidir. Kablolu alarm sistemlerine nazaran kurulumu ve kullanımı çok daha pratik olan sistemlerdir.

Kablosuz alarm sistemleri kurulum ve performans bakımından oldukça verimli sistemlerdir. Bu sistemlerin kabloluya farkla kurulumunda kablolama gibi bir işleme gerek olmamasından dolayı maliyet ve zaman açısından oldukça karlıdır. Pır dedektörler sayesinde evcil hayvanlara duyarlı ve hayvan severlere uygundur. Taşıma işlemi bakımından pratik bu sistemler adres değişikliği durumunda kolayca taşınabilirler. Temel bir alarm setine eklenecek olan farklı tip sensör ve detektörlerle özelleştirilebilirler. Bu özelleştirmeler sonrasında alarm sisteminizi ışıklar, kapı kilitleri ve sıcaklık kontrolü gibi ihtiyaçlarınız için kullanmanız mümkündür. Bu sistemler görüntü açısından da oldukça estetiktir. Kablolu alarm sistemlerinde olduğu gibi elektrik tesisatı, elektrik kabloları ve delme işlemlerine gerek duyulmadan kurulumu kolayca yapılabilir. kablolu ve kablosuz olmak üzere alarm sistemlerimizi incelemek, ücretsiz keşif ve kurulum için iletişime geçiniz.

Kablosuz Alarm Seti

Kablosuz Alarm Seti

 

Kablosuz Alarm Sistemi Nasıl Çalışır ?

Kablosuz alarm sistemleri wifi bağlantısı ile kullanılmakla birlikte genellikle cep telefonu sinyallerine bağlı olarak ta kurulabilir. Bu sayede elektrik ve telefon hattı arızalarınız sırasında bile sisteminiz alarm şirketi, polis ve bildirim listesindeki herkese bağlı halde aktif olur. Bazı alarm sistemleri sadece evde video izleme ve etkinlik bildirimi sağlar. Özellikli bir alarm sistemi bilgisayar, akıllı telefon ve tabletinizden 7/24 kontrol yapabilmenize olanak tanır. Sistemlerin sorun gidericisi otomatik halde aktiftir. Bu sayede sorunlar uzaktan tanımlanarak çözümlenebilir. Sistem üzerinde oluşabilecek herhangi bir soruna karşı sorun giderici sorunu bağlantı üzerinden tespit eder. Bir telefon görüşmesiyle teknik ekibe ihtiyaç duyulmadan sorun giderilir. Kablosuz alarm sistemleri sabit bir kablo hattına bağlı olmadığı için dışarıdan bir kablo müdahalesi ile zarar görmez. Pil gücü ile çalışan bu sistemler uzun ömürlü kullanım için uygundur. Bu sistemlerin menzilleri kablolulara göre 2 kat daha fazladır. Onlarca metre uzaktan dahi kolayca iletişim kurulabilir. Kablosuz alarm sistemlerimizi incelemek ve bilgi için >>tıklayın

Kurumsal Güvenlik Çözümlerimizi İnceleyin ! .
Ana sayfa İletişim Fiyatlar

İçeriği beğendiniz mi? Hemen puan verin!

0 / 5 5

Bir yanıt yazın