21 Mart 2019

Mağaza Ürün Alarmı

Magaza Ürün Alarm Anteni
MD 404 Anten 389 $

Mağaza Ürün Alarmı

Mağaza Ürün Alarmı olmadan Mağazanızdaki irili ufaklı ürünlerinizi kontrol altında tutmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz.

Bunun için hali hazırda kullanılan kamera sistemi ve alarm sistemleriniz sizin için yeterli olamaz.

Alarm sistemi sizin kontrolünüz dışındaki zamanda sizi korur fakat siz işinizi yaparken ürünleriniz sergilediğiniz mağazanız içerisinde hiçbir anlamı olmayacaktır. Fakat Mağaza Ürün Alarmı 

 

Siz mağazanıza daha çok kişi gelsin ürünlerimi incelesin istersiniz fakat çok ziyaretçi içerisinde gelen kötü niyetli kişiler bu durumdan istifade ederek sizin ürünlerinizi el çabukları ile ürününüzü mağaza dışına çıkartır ve siz bu duruma baka kalırsınız.

Mevcut müşterimin sorularına cevap verip bu kotu niyetli kişiyi kontrol edemezsiniz kamera sistemi olduğu durumda ise bu kişinin ürününüzü nasıl aldığını nasıl cebine veya çantasına atıp ekini kolunu sallayarak nasıl gittiğini içinizden neler geçtiğini nasıl sinirlendiğinizi tahmin edebiliyoruz.

Ürün mağazanızdan çıkarken hemen bu durumu fark edeceksiniz ve bu durumu yapacak olan kişi bu durumdan rahatsız olup bu eylemi gerçekleştirmeyecektir.

İstediğiniz zaten bu herkes gelsin ürünlerimi incelesin gereken tüm soruları müşterime tam konsantrasyon vererek cevaplayayım satışım ile ilgi daha çok sonuca ulaşayım istiyorsanız mağaza alarm sistemi kur-durmalısınız.

Bunun için kullanılması gereken ürünler ve montajı oldukça basittir.

Kullanılacak olan ürünler bunlardır MD 404 Anten ve ürüne göre belirleyeceğimiz etiket olarak urun üzerine iliştireceğimiz IF-ID ürün Etiketi tercih edeceğiz.

Ürünlerimiz üzerinde bulunmasını sağlayacağız ödemesi yapıldıktan sonra etiketi ya deaktivitor üzerinden geçirerek kullanılmaz hale getireceğiz .

Sökme aparatından geçirerek başka üründe kullanılır halde geri alacağız başka ürünler üzerine tekrar kullana bileceğimiz ürünlerin üzerindeki alarm etiketlerini çözücü ile söküp tekrar kullana biliriz.

Detaylı Bilgi için

Bizimle iletişime geçin
İletişim

İçeriği beğendiniz mi? Hemen puan verin!

0 / 5 5

Comments are closed.