2 Mart 2020
Category:
Alarm Sistemi

Akıllı Alarm Sistemleri

Akıllı Alarm Sistemleri

Akıllı alarm sistemleri kısaca, evinizin güvenliğini uzaktan kontrol etmenizi sağlayan teknolojik sistemlerdir. İnternete bağlanabilen akıllı ev aletleriyle birlikte alarm sisteminizin tek bir merkezden kontrol edilmesini sağlayan sistemlerdir. Bu sistemler evleriniz, iş yerleriniz, sıkça ziyaret edemediğiniz yazlıklarınız dahil olmak üzere birçok alan için uygun tasarlanmıştır.

Bunlara ek olarak yangın alarmı, kapı ve pencere sensörleri, su baskını alarmı ve doğalgaz kaçağı alarmı gibi birçok alarm sistemi de bu sisteme entegre olarak çalışabilir. İhtiyaç ve talepler doğrultusunda güvenlik ihtiyacınızı gidermek için maksimum verim elde edebileceğiniz sistemlerdir. Alarm sisteminin en yüksek performansı sergileyebilmesi için garanti kapsamında yer alan bakımların aksatılmadan yapılması oldukça önemlidir.

Akıllı alarm sistemlerinin diğer sistemlere göre en büyük avantajı evinizdeki tüm akıllı cihazların kontrolünün tek bir merkezde toplanıp uzaktan yönetilebilir olmasıdır. Güvenlik kamerası, ampul, elektrik prizleri ve termostat gibi birçok cihaz sisteme dahil edilebilir. Bu sayede eve gelmeden ışıkları yakabilir, ısıtıcılarınızı ya da su ile çalışan cihazlarınızı çalıştırabilirsiniz. Akıllı alarm sistemlerimizi incelemek ve ücretsiz keşif için >>tıklayın

Akıllı Alarm Sistemleri

Akıllı Alarm Sistemleri

Akıllı Alarm Sisteminde Neler Vardır?

Akıllı alarm sistemleri birçok alarm sisteminde olduğu gibi ihtiyacınıza ve taleplerinize göre özelleştirilip genişletilebilir sistemlerdir. Alarm taktırmak istediğiniz alanın genişliği, bölgenin doğal özellikleri ve talepleriniz doğrultusunda çeşitli paketler halinde alarm sistemleri mevcuttur.

Günümüzde en çok tercih edilen en yaygın olan alarm sistemleri;

 • Alarm paneli
 • Gaz alarmı
 • Panik butonu
 • Darbe dedektörü
 • Duman dedektörü
 • Siren
 • Yangın dedektörü
 • Manyetik kontak
 • Hareket dedektörü
 • Gprs
 • Su baskını alarmı

 

Akıllı Alarm Sistemleri Kullanımı

Her alarm sisteminin kullanımı hemen hemen aynı özellikleri göstermektedir. Sisteminizin kurulumu yapılırken teknik ekip tarafından sizlere detaylı bir kullanma talimatı aktarılır. Kurulumu yapılan sistemin özelliklerine göre tavsiye edilen bakımların zamanın da yapılması sistemin doğru çalışabilmesi ve en yüksek performansı sergileyebilmesi açısından oldukça önemlidir. Bu alarm sistemleri mobil cihazlar üzerinden kontrol edilebilmesi açısından yüksek güvenilirlik sağlamakla birlikte, önlem alma açısından oldukça güçlü sistemlerdir. Size özel teklifler ve ücretsiz keşif için iletişime geçiniz.

Kurumsal Güvenlik Çözümlerimizi İnceleyin ! .
Ana sayfa İletişim Fiyatlar

İçeriği beğendiniz mi? Hemen puan verin!

0 / 5 5

Bir yanıt yazın