İşyeri Alarm Sistemi Fiyatları

iş Sistemi Fiyatları

İ
şyeri İçin Güvenlik Alarm Sistemleri 2 Adet hareket dedektöründen oluşan İş Yeri için Alarm Sistemimiz 16 bölgeye kadar artırılabilmektedir. İş Yeri İçin tam bir güvenlik sağlayan Alarm Sistemlerine hemen sahip olun.. .


E

v Alarm sistemi Fiyatları

Standart

$2796 Taksit!
Destek Yılda 5 Adet
Hizmet Yılda 3 Adet
Garanti 2 YIL Garanti 1 Yıl Birebir Değişim
Detaylı Bilgi

İ
şyeri Alarm Sisteminde Neler Dahil

 

Ücretsiz Keşif

 • Şifre Paneli (KeyPad)
  Alarm Sistemi ile ilgili tüm işlemlerin yapılabileceği üründür.Ekranı (veya LED göstergeleri ile) ve klavyesi ile sistemi kontrol etmeye yarar. şifre komut girişi Keypad üzerinden olur.
 • Alarm Paneli
  Alarm sisteminin tüm yan ürünlerinin bağlandığı, verilerin toplandığı, komutların verildiği başlıca ürünüdür. Alarm Paneli, Alarm Sisteminde meydana gelen Alarm İzleme Merkezi’ne aktarır veya size bildirir.
 • Hareket Dedektötü
  Hareket dedektörleri hacimsel algılama yapmaktadır. ‘Hayvan algılamayan dedektör’ olarak kullanılan ürünlerde, standart dedektör hassasiyet oranı belirli oranda düşürülmüştür. (Algılama eşik değeri daha yüksektir)
 • Manyetik Kontak
  Alarm Sistemi kurulan mekanda kapı, sürgülü kapı, pencere gibi hareketli cisimlere takılan bir üründür kapanma/açılma Alarm Paneline dahildir.
 • Harici Siren
  Alarm Güvenlik Sistemi için üretilmiş Harici ortamlar için tasarlanmış, alarm anında yüksek seviyeli ses ve ışık sinyalleri ile uyarıda bulunan ürünlerdir.
 • Dahili Siren
  Alarm Güvenlik Sistemi için üretilmiş Dahili ortamlar için tasarlanmış, alarm anında yüksek seviyeli ses ve ışık sinyalleri ile uyarıda bulunan ürünlerdir. Ev Alarm Sistemi Fiyatları Dahildir.
 • 12 Saat içinde Kurulum
  Zamanında, hızlı, kolay, kurulum söz verdiğimiz zamanda teknolojik mobil ekipmanlarımız gelişmiş teknikler ile güvenli ve hızlı kurulum basit konfigürasyon yönetimi.

 

%100 Memnuniyet

Kurumsal Güvenlik Çözümlerimizi İnceleyin ! .

◄anasayfa üst▲ iletişim►


Hemen Ara!

Mesaj Atın!

7/24 Acil!

Yol Tarifi!

e-posta Gönder!

İçeriği beğendiniz mi? Hemen puan verin!

0 / 5 5

Bir yanıt yazın