Ev Alarm Sistemi Fiyatları

İçeriği beğendiniz mi? Hemen puan verin!

0 / 5 5

Ev Alarm Sistemi Fiyatları

E
v Alarm Sistemi Fiyatları 1 Adet hareket dedektörü 1 Adet kapı kontaktan oluşan Ev İçin Alarm Sistemimiz 16 bölgeye kadar artırılabilen. Eviniz İçin tam bir güvenlik sağlayan Ev Alarm Sistemi Fiyatları hemen sahip olun.. Üstelik Ev Alarm Sistemi Fiyatları Tüm Kredi Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 6 Taksit.


E

v Alarm sistemi Fiyatları

 

USD

Ev Alarm Sistemi Fiyatı

$289 Peşin
Destek5 Adet / Yıl
Hizmet3 Adet / Yıl
Garanti2 YIL Garanti / 1 Yıl Birebir Değişim
 Detaylı Bilgi

E
v Alarm Sisteminde Neler Dahil

 

Ücretsiz Keşif

 

 • 1 Şifre Paneli (KeyPad)
  Alarm Sistemi ile ilgili tüm işlemlerin yapılabileceği üründür.Ekranı (veya LED göstergeleri ile) ve klavyesi ile sistemi kontrol etmeye yarar. şifre komut girişi Keypad üzerinden olur ve Ev Alarm sistemi fiyatına dahildir.
 • 1 Alarm Paneli
  Alarm sisteminin tüm yan ürünlerinin bağlandığı, verilerin toplandığı, komutların verildiği başlıca ürünüdür. Alarm Paneli, Alarm Sisteminde meydana gelen Alarm İzleme Merkezi’ne aktarır veya size bildirir ve Ev Alarm sistemi fiyatına dahildir.
 • 1 Hareket Dedektötü
  Hareket dedektörleri hacimsel algılama yapmaktadır. ‘Hayvan algılamayan dedektör’ olarak kullanılan ürünlerde, standart dedektör hassasiyet oranı belirli oranda düşürülmüştür. (Algılama eşik değeri daha yüksektir)ve Ev Alarm sistemi fiyatına dahildir.
 • 1 Manyetik Kontak
  Alarm Sistemi kurulan mekanda kapı, sürgülü kapı, pencere gibi hareketli cisimlere takılan bir üründür kapanma/açılma anında Alarm Paneline iletir ve Ev Alarm sistemi fiyatına dahildir.
 • 1 Harici Siren
  Alarm Güvenlik Sistemi için üretilmiş Harici ortamlar için tasarlanmış, alarm anında yüksek seviyeli ses ve ışık sinyalleri ile uyarıda bulunan ürünlerdir.
 • 1 Dahili Siren Hediye
  Alarm Güvenlik Sistemi için üretilmiş Dahili ortamlar için tasarlanmış, alarm anında yüksek seviyeli ses ve ışık sinyalleri ile uyarıda bulunan ürünlerdir. Ev Alarm Sistemi Fiyatları Dahildir.
 • 12 Saat içinde Kurulum
  Zamanında, hızlı, kolay, kurulum söz verdiğimiz zamanda teknolojik mobil ekipmanlarımız gelişmiş teknikler ile güvenli ve hızlı kurulum basit konfigürasyon yönetimi.

 

%100 Memnuniyet

 

◄anasayfa üst▲ iletişim►


Mesaj Atın!

7/24 Acil!

Yol Tarifi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir