16 Ocak 2020

Bekçi Tur Sistemi

Bekçi tur sistemi

Devriye tur sistemi de denilen güvenlik görevlilerinin belirlenen alanlar içerisinde belirlenen zaman aralıklarında bölgenin güvenliğinin sağlanması adına geliştirilmiş sitemler bütünüdür.Sistem güvenlik tagı, akıllı kalem, kontrol noktası ve kontrol programı olmak üzere 4 ekipmandan oluşmaktadır. Görevli kendisinde bulunan tagı akıllı kaleme okutarak göreve başlangıç yaptığını sisteme kaydeder sonrasında bölgede belirlenen kontrol noktalarına belirlenen zamanlarda akıllı kalemi okutarak bölgedeki kontrol edilen noktaları rapora hazır hale getirir. Belirlenen günlük, haftalık, aylık periyotlarla akıllı kalem bilgisayara bağlanmak suretiyle bölgenin hangi saat aralıklarında kimler tarafından kontrol edildiği raporlanır.

Bekçi Tur Sistemi Kullanım Alanları

Bekçi tur sistemi, güvenlik görevlilerinin bulunduğu alanların kontrollerinin raporlanması için geliştirilen sistemlerdir. Bu sebeple bu sistemler güvenlik görevlilerinin bulunduğu her alanda hızlı, el tipi, kurulumu ve kullanımı kolaylıkla tercih edilir. Bu alanlar avm’ler, hastaneler, park bahçeler, fabrikalar, depolar, şantiyeler, ceza evleri ve iş yerleri gibi isteğe bağlı birçok alanda kullanılabilir.

Bekçi Tur Sistemi

Bekçi Tur Sistemi

Bekçi Tur Sistemi Bazı Teknik Özellikleri

  • Temassız okuma
  • Usb kablo bağlantısı ile bilgilerin bilgisayara aktarımı
  • Usb kablo ile şarj etme özelliği
  • Windows’un tüm sürümleriyle uyumluluk
  • Darbelere dayanıklı ve su geçirmezdir
  • Yüksek okuma kapasitesi
  • Bir yazılıma çok sayıda kalem tanımlama
  • Yazılım kurulumu ile pil seviyesi görünümü
  • Akıllı kalem kontrol noktasına okutulduğunda ses ve ışık uyarısı

Bekçi tur sistemleri hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için >>tıklayın

Sistemden Temin edilen Raporlar

Detaylı Rapor

Bu raporda güvenlik görelisinin kontrol noktalarını hangi zaman aralıklarında ve hangi görevlinin kontrol ettiğini ve hangi zamanlarda bölgeyi ihlal ettiğinin bilgisini verir.

Tüm Kayıtlar

Bu rapor ile görevlilerin yalnızca okuttukları kontrol noktaları raporlanır. Görevli veya kontrol noktasına göre seçim yapılabilir.

Noktasal Kontrol

Noktasal kontrol raporunda güvenlik görevlisinin belirli tarih aralıklarında hangi noktalara hangi zamanlarda kaç defa kontrol de bulunduğu bilgisi raporlanır.

Kayıt Grafiği

Bu grafik raporunda planlanan kontrol planının kaçta kaçının yapıldığı, ne kadarının eksik veya hatalı yapıldığı yüzdesel olarak bölgedeki kontrolün başarısı raporlanır.

Darbe raporu

Güvenlik görevlisinin cihaza verilen zararın raporlanmasına olanak sağlar. Tek darbe cihaz düşürülmüş, üst üste 3-4 darbeden fazlası sabotaj anlamı taşır.

İçeriği beğendiniz mi? Hemen puan verin!

0 / 5 5

Comments are closed.