N
eden Antalya Alarm Sistemleri?

Saniyeler İçinde Haberiniz olsun.

Anında Herhangi bir tehdit panik veya yangın duman su basma vb. durumlardan Mekanınıza izinsiz girişlerde anında haberiniz olsun

Birden fazla iletişim ile daha üstün iletişim.

Sabotaj Arıza bildirim Alarmınız size haber verecek fakat iletişim yollarında biri sabotaj veya arıza sebebiyle bildirim yapamıyorsa anında ikinci iletişim yöntemi devrede, ben üçüncüsünü de isterim derseniz biz Mekanınıza izinsiz girişlerde dördüncüsünde var deriz.

Belirlediğiniz yerdeki hareketi anında görün/izleyin.

Kablosuz Kamera ile video gönder Görüntünün analizini yapan kamera sistemi alarm sistemi ile entegre çalışarak belirlenmiş yerdeki bazı hareket ve hareket eden cismin büyüklüğü veya bir sınır ihlali veya belirli objenin oradan yok olması durumunda alarm sistemi bildirim vermesi gibi Mekanınıza izinsiz girişlerde size olay anının özet bilgisi ve o an ile ilgili görüntüyü sizin telefonunuza göndererek size olayı izlettirerek özetler.

Kırılmaz ama kırılsa da çalışması durdurulamaz.

Birden Fazala iletişim anında devrede Alarm sistemini tüm ürünleri ve hizmet vermesini engelleyecek tüm durumlar için üretilmiştir. Bunun için Tamper dediğimiz ekipmanlar cihazların içerisinde gizlidir yani kablosunu keserseniz, yerinden çıkartmaya çalışırsanız vurup kırmaya çalışıldığın fark eder ve Mekanınıza izinsiz girişlerde anında alarmı devreye sokarak sabotaj durumundan haber verir.

Tüm iletişim kesilse bile haberiniz olur.

jammer ve sinyal bozucu algılama Tüm alternatifli iletişim kablolarının kesilmesinde ve/veya kablosuz frekanslar GSM GPRS modüllerini kablosuz bağlantılarda Jammer sinyal kesici ve sinyal karıştırıcı cihazlarla alarma müdahale edildiğinde Mekanınıza izinsiz girişlerde tüm iletişimin sabotaja uğraması durumunda sizin alarm sisteminize ulaşamadığını periyodik kontrol eden yazılım size bunula ilgili haber verecektir.

Sadece size değil birden fazla yere anında haber verin.

birden fazla eş zamanlı iletişim Tüm ALARM durumlarından sizin ulaşılamaz duruma gelmenize herhangi bir sebep var ise tüm bildirimleri alternatif Mekanınıza izinsiz girişlerde 6 kişiye eş zamanlı bildirim vererek ve alarmın size ulaşmasını sağlar ve durumdan haberdar olursunuz.