2 Mart 2020
Category:
Alarm Sistemi

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemleri, bütün alarm sistemlerinde olduğu gibi güvenlik seviyesini en üst düzeye taşımak için geliştirilmiş sistemlerdir. Her alarm sisteminin kurulma amacı, donanım sayısı, kurulum yapılan mekanın özellikleri değişkenlik gösterebilir.

Hırsız alarm sistemlerinin kurulumundaki temel amaç evlerimizi, işyerlerimizi, ikamet etmediğimiz mülklerimizi vb. hırsızlara karşı korunaklı hale getirmektir. Hırsızların en güvenli kilitleri dahi kolayca açabildiği şu dönemde ev ve işyerlerimiz gibi birçok alanı korumanın en güvenli yolu hırsız alarm sistemleridir.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri

 Neden Tercih Etmeliyiz?

Hırsız alarm sistemleri, hırsızlık, gasp soygun gibi düşünmek bile istemeyeceğimiz olasılıklara karşı caydırıcılık özelliğinin ön planda olduğu sistemlerdir. Bu sistemler istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalındığında maddi ve manevi zararları önlemek adına oldukça önemlidir.

Hırsızların ayrım yapmaksızın birçok alanı günün herhangi bir saatinde hedef alması herkes için oldukça büyük bir risktir. Alarm sistemleri bu riskleri en aza indirmek için imal edilmiştir. Sistem kurulurken sirenin görünür bir bölgeye yerleştirilmesi ev veya işyerinizi hırsızlara hedef olmaktan kurtarmayı hedefler. Alarm sistemlerimizi incelemek ve ücretsiz keşif için>>tıklayın.

Bu sistemler güvenlik kameralarıyla birlikte veya ayrı şekilde tercih edilebilir. Hırsız alarm sistemleri kablolu veya kablosuz olarak iki farklı seçenek halinde mevcuttur. Sistem içerisinde siren, şifre paneli, ana panel dışında kapı ve pencereler için manyetik kontaklar. Oda ve holler için hareket dedektörleri. Pencere ve kapı camları için darbe ve kırılma dedektörleri mevcuttur. Bu donanımlar dışında hemen hemen her alarm sisteminde olduğu gibi isteğinize göre sisteminizi özelleştirebilirsiniz. Örneğin su baskınları için dedektörler, gaz kaçağı ve yangın gibi durumlar için duman dedektörleri de sisteme eklenebilir donanımlardır. Sistem manyetik kontak veya dedektörlerin algıladıkları tehlike üzerine alarm paneline sinyal göndererek alarmı devreye sokar. Haber alma merkezi belirlediğiniz bir veya birden fazla numarayla iletişime geçerek tehdit oluşturacak bir durum olup olmadığını teyit eder. Tehlike arz eden durumlarda kolluk kuvvetleri, acil servis, itfaiye gibi birimlere haber verilerek güvenlik sağlanır. Detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için iletişime geçiniz.

Kurumsal Güvenlik Çözümlerimizi İnceleyin ! .

İçeriği beğendiniz mi? Hemen puan verin!

0 / 5 0

Bir yanıt yazın