2 Mart 2020
Category:
Alarm Sistemi

Smart Alarm Sistemleri

Smart Alarm Sistemleri

Smart alarm sistemleri, mevcut alarm sisteminize eklenen ev ya da iş yerlerinin canlı ya da kayıtlı görüntülerinin cep telefonu, tablet ya da bilgisayar ile istediğiniz zaman izleme imkanı sunan sistemlerdir.

Bu sistemler sayesinde çocuğunuzu evde bakıcı ile bırakmak zorunda kalan bir anne, çalışanlarını izlemek isteyen bir işyeri sahibi ya da evcil hayvanını kendisi evde yokken izlemek isteyen kişi için ideal çözümler sunar. Kameralar ev ya da iş yerinizin belirlenen bölgelerine kurulduktan sonra mekan da sizin talebinize göre sürekli ya da hareket odaklı devreye girer. Siz bu görüntüleri mobil uygulama ya da web ara yüz üzerinden canlı ya da geçmişe dönük olarak kolaylıkla izleyebilirsiniz. Bu alarm sistemlerinin kurulumu için gerekli olan tek şey bir internet bağlantısıdır. Size özel teklifler ve ücretsiz keşif için iletişime geçiniz.

Smart Alarm Sistemleri

Smart Alarm Sistemleri

 

 

Smart Alarm Sistemleri Özellikleri

Smart alarm sistemlerinin özellikleri şu şekidedir;

  • Canlı / Kayıtlı video izleme
  • Hareket duyarlı kayıt / Hareket etiketleme
  • Yüksek kalite görüntü (HD 720P)
  • Gece görüşü
  • İç / Dış alan kamera seçenekleri
  • Kayıt kilitleme
  • Bildirimler
  • Kayıtlı videoları bilgisayara indirme
  • Alarm ve olay tetikleme kayıt

 

Smart Alarm sisteminizden izleme merkezine ulaşan tüm sinyaller ve bu sinyallerin değerlendirme raporları abonelere haftalık olarak e-posta ile ulaştırılır. Ayrıca GSM aboneleri raporlama ve sistem bilgilerine kullanıcı adı ve şifresi ile internet üzerinden 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirler. Raporlar üzerinden sistemin hangi gün hangi saatte ve kim tarafından devre dışı bırakıldığı veya devreye alındığı alınan alarm sinyalinin hangi birime bilgi verildiği detaylı olarak takip edilebilir. Smart alarm sisteminin üretmiş olduğu tüm sinyaller (yangın, hırsızlık, su baskını, gaz kaçağı, panik alarmı, sağlık alarmı, açılış, kapanış, test sinyali, elektrik kesintisi gibi) iletişim araçları üzerinden alarm izleme merkezine ulaşır. İzleme merkezi kendisine ulaşan sinyalleri filtre ederek operatörler tarafından abonelere ve gerekli görülen kolluk kuvvetleri, itfaiye, ambulans gibi birimlere bilgi verir. Alarm sistemlerimizi incelemek detaylı bilgi edinmek ve ücretsiz keşif için >>tıklayın

Kurumsal Güvenlik Çözümlerimizi İnceleyin ! .

İçeriği beğendiniz mi? Hemen puan verin!

0 / 5 0

Bir yanıt yazın