Gizlilik Politikası

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Web sitemizden, https://antalya-alarm.com adresinden ve sahip olduğumuz ve işlettiğimiz diğer sitelerden sizden toplayabileceğimiz herhangi bir bilgiyle ilgili gizliliğinize saygı duymak Pulsar Bilişim Elektronik Güvenlik Sistemleri İthalat İhracat San. Ltd. Şti politikasıdır.


Kişisel bilgilerinizi yalnızca size bir hizmet sunmak için gerçekten ihtiyaç duyduğumuzda isteriz. Sizin bilginiz ve izninizle adil ve yasal yollardan topluyoruz. Ayrıca, neden topladığımızı ve nasıl kullanılacağını da size bildiririz.

Topladığımız bilgileri yalnızca size istenen hizmeti sağlamak için gerekli olduğu sürece saklarız. Hangi verileri sakladığımız, ticari olarak kabul edilebilir bir şekilde koruyacağımız, yetkisiz erişim, ifşa etme, kopyalama, kullanma veya değiştirmenin yanı sıra kayıp ve hırsızlığı önlemek anlamına gelir.

Kişisel olarak tanımlayıcı bilgileri, yasalarca gerekli olmadıkça, halka açık veya üçüncü taraflarla paylaşmayız.

Web sitemiz bizim tarafımızdan işletilmeyen harici sitelere link verebilir. Lütfen bu sitelerin içeriği ve uygulamaları üzerinde kontrol sahibi olmadığımızı ve kendi gizlilik politikaları için sorumluluk veya yükümlülük kabul edemeyeceğimizi unutmayın.

İstediğiniz hizmetlerin bir kısmını size sağlayamayacağımızı bilerek kişisel bilgileriniz için isteğimizi reddetmekte özgürsünüz.

Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, gizlilik ve kişisel bilgilerle ilgili uygulamalarımızı kabul etmiş sayılır. Kullanıcı verilerini ve kişisel bilgileri nasıl kullandığımızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bu politika 23 Nisan 2020 tarihinden itibaren geçerlidir.


Kullanım Koşulları

Pulsar Bilişim Elektronik Güvenlik Sistemleri İthalat İhracat San. Ltd. Şti Hizmet Şartları 1. Şartlar

  https://antalya-alarm.com adresindeki web sitesine erişerek, bu hizmet şartlarına, geçerli tüm yasalara ve düzenlemelere bağlı kalmayı kabul edersiniz ve geçerli yerel yasalara uymaktan sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Bu şartların hiçbirine katılmıyorsanız, bu siteyi kullanmanız veya bu siteye erişmeniz yasaktır. Bu web sitesinde bulunan materyaller geçerli telif hakkı ve ticari marka kanunları ile korunmaktadır.

  2. Kullanım Lisansı

  Yalnızca kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme için Pulsar Bilişim Elektronik Güvenlik Sistemleri İthalat İhracat San. Ltd. Şti web sitesinde bulunan bilgi ve/veya yazılımın (işbu metinde “
  materyal” olarak anılacaktır) bir kopyasını geçici olarak indirmek için izin verilir. Bu izin yalnızca Pulsar Bilişim Elektronik Güvenlik Sistemleri İthalat İhracat San. Ltd. Şti tarafından bildirilen  şartlarda kullanım lisansı verildiği anlamına gelip, diğer lisansların devri ve/veya ünvanlı devri sonucunu doğurmaz. Bu lisans uyarınca işbu madde devamında yazılı işlem ve hakları kullanamazsınız: materyalleri değiştirmek veya kopyalamak, materyalleri herhangi bir ticari amaç için veya kamuya açık bir teşhir için (ticari veya ticari olmayan) kullanmak. Pulsar Bilişim Elektronik Güvenlik Sistemleri İthalat İhracat San. Ltd. Şti internet sitesinde yer alan herhangi bir yazılımı derhal açma ve/veya tersine çevirme girişiminde bulunmak, materyallerden telif hakkı ve/veya diğer tescilli notları çıkarmak veya materyalleri bir başkasına devretmek ve/veya herhangi bir başka sunucudaki materyalleri “aynalamak”.

  Bu lisans, bu kısıtlamalardan herhangi birini ihlal etmeniz durumunda otomatik olarak sonlandırılır veya Pulsar Bilişim Elektronik Güvenlik Sistemleri İthalat İhracat San. Ltd. Şti tarafından gerekli görülen durumlarda ve herhangi bir zamanda sonlandırılabilir. Bu materyallere dair kullanım lisansının herhangi bir şekilde sonlandırılması veya bu lisansın feshi hallerinde nezdinizde bulunan indirilmiş materyalleri elektronik ve/veya basılı olarak imha etmeniz gerekmektedir.

  3. Feragatname

  Pulsar Bilişim Elektronik Güvenlik Sistemleri İthalat İhracat San. Ltd. Şti internet sitesinde yer alan materyaller bu web sitesinde belirtilen şekilde olduğu gibi sağlanmaktadır. Pulsar Bilişim Elektronik Güvenlik Sistemleri İthalat İhracat San. Ltd. Şti, herhangi bir şekilde ima etmiş olsa dahi hiçbir garanti vermez ve işbu sözleşmeyle örtülü garantiler veya satılabilirlik koşulları, belirli bir amaca uygunluk veya fikri mülkiyet haklarının ihlal edilmemesi veya diğer hakların ihlal edilmemesi gibi diğer tüm garantileri reddeder ve reddeder.

  Ayrıca, Pulsar Bilişim Elektronik Güvenlik Sistemleri İthalat İhracat San. Ltd. Şti, web sitesinde yer alan materyallerin kullanımının doğruluğu, olası sonuçları veya güvenilirliği ile ilgili veya bu materyallerle veya bu siteyle bağlantılı herhangi bir siteyle ilgili başka hiçbir şekilde garanti vermez veya beyan etmez.

  4. Sınırlamalar

  Pulsar Bilişim Elektronik Güvenlik Sistemleri İthalat İhracat San. Ltd. Şti veya tedarikçileri; hiçbir koşulda Pulsar Bilişim Elektronik Güvenlik Sistemleri İthalat İhracat San. Ltd. Şti internet sitesinde bulunan materyallerin kullanılmasından ve/veya kullanılmamasından doğacak zararlardan ve/veya 
  bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir veri ve/veya kar zararı ve/veya iş kesintisinden,Pulsar Bilişim Elektronik Güvenlik Sistemleri İthalat İhracat San. Ltd. Şti veya Pulsar Bilişim Elektronik Güvenlik Sistemleri İthalat İhracat San. Ltd. Şti yetkili temsilcisine bu tür bir hasar olasılığı yazılı veya sözlü olarak bildirmiş olsa dahi, sorumlu tutulamaz.

  5. Materyallerin doğruluğu

  Pulsar Bilişim Elektronik Güvenlik Sistemleri İthalat İhracat San. Ltd. Şti web sitesinde görünen materyaller teknik, tipografik veya fotografik hatalar içerebilir. Pulsar Bilişim Elektronik Güvenlik Sistemleri İthalat İhracat San. Ltd. Şti, web sitesindeki materyallerin hiçbirinin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu garanti etmemektedir. Pulsar Bilişim Elektronik Güvenlik Sistemleri İthalat İhracat San. Ltd. Şti, web sitesinde bulunan materyallerde herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın dilediği zaman değişiklik yapabilir. Ancak Pulsar Bilişim Elektronik Güvenlik Sistemleri İthalat İhracat San. Ltd. Şti materyalleri güncelleme taahhüdünde bulunmamaktadır.

  6. Bağlantılar

  Pulsar Bilişim Elektronik Güvenlik Sistemleri İthalat İhracat San. Ltd. Şti, web sitesine bağlı sitelerin tümünü incelememiştir ve bu sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, sitenin Pulsar Bilişim Elektronik Güvenlik Sistemleri İthalat İhracat San. Ltd. Şti tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bu tür bağlantılı web sitelerinin kullanımı münhasıran kullanıcının sorumluluğundadır.

  7. Değişiklikler

  Pulsar Bilişim Elektronik Güvenlik Sistemleri İthalat İhracat San. Ltd. Şti, bu hizmet şartlarını web sitesi için herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapabilir. Bu web sitesini kullanarak güncel hizmet şartlarına bağlı kalmayı kabul etmiş sayılırsınız.

  8. Geçerli Yasa

  Bu koşullar ve bu koşullar sebebi ile doğacak uyuşmazlıklarda yargı görev ve yetkisi münhasıran T.C. yasalarına göre belirlenir.