A
larm Sistemi Neler yapar?

 • Hırsız Alarmı
  H
  ırsız Alarmı Mekanınıza sizden izinsiz kimse giremesin giriş çıkış kontrol altında olsun
 • Yangın Alarmı
  Y
  angın Alarmı Yangın dumanı ve ısı artış hızı dedektörleri ile yangından anında haberdar olun
 • Gaz Kaçağı Alarmı
  G
  az Kaçağı Alarmı Gerek Doğal Gaz yada LPG gaz kaçağı durumlarında özel üretim EU Standartlarında Dedektörler.
 • Su Baskını Alarmı
  S
  u baskını durumlarında suya hassas bölgeleriniz için neredeyse su gecirmez bölge ilan edebilirsiniz
 • Tıbbi Alarm
  T
  ıbbi bakıma muhtaç olan yakınlarınızın durumundan anında haberdar olun ve sağlık ekiplerini en kısa surede ulaşmasını sağlayın
 • Panik Alarmı
  Ş
  üphe duyduğunuz Her Türlü durumu bildirin 7/24 ihbarda bulunun ve gerekli yerleri haberdar edin

Ücretsiz Keşif

Güvenliğiniz için bizi arayarak ilk adımı siz atın. Deneyimli ekibimiz keşfini yapsın.


Kablolu İş Yeri için Alarm Sistemi

A
kıllı alarm sistemi internetinizin Wi-fi ağına bağlanır ve mobil uygulama ile sisteminizi yönetebilir ve tüm bildirimleri alabilir duruma geliyorsunuz. Uzaktan alarmınızı kurup açabiliyor bağlı cihazlarınızı kapatıp açabilir isterseniz aydınlatmaları belirli senaryolarda açıp kapata bilirisiniz. Tüm ekipmanları kablosuz şekilde çalışır 32 bölgeye kadar arttırılabilir yapısı ile büyük mekânları kontrol edebilirsiniz. Aylık ödeme yok taahhüt hiç yok. Eğer alarm haber alma merkezi kullanmak isteyeceğiniz bir yapınız varsa istediğinizi alarm haber alma merkezini seçebilirsiniz taahhüt etmeden değiştire bilirsiniz.

Detaylı Bilgi Fiyatlar

Sorularınız, aklınıza takılanlar mı var ? Sizi arayalım...

Ücretsiz Keşif, Hızlı Teklif.
Bizimle temasa geçin

Kaliteli Hizmet

Gerek kullanılan ürünlerin kalitesi, gerekse birinci sınıf işçilik ile 7/24 kesintisiz güvenlik.


A
larm Sisteminde Neler Var?

 • Şifre Paneli (KeyPad)
  Alarm Sistemi ile ilgili tüm işlemlerin yapılabileceği üründür.Ekranı (veya LED göstergeleri ile) ve klavyesi ile sistemi kontrol etmeye yarar. şifre komut girişi Keypad üzerinden olur.
 • Alarm Paneli
  Alarm sisteminin tüm yan ürünlerinin bağlandığı, verilerin toplandığı, komutların verildiği başlıca ürünüdür. Alarm Paneli, Alarm Sisteminde meydana gelen Alarm İzleme Merkezi’ne aktarır veya size bildirir.
 • Hareket Dedektötü
  Hareket dedektörleri hacimsel algılama yapmaktadır. ‘Hayvan algılamayan dedektör’ olarak kullanılan ürünlerde, standart dedektör hassasiyet oranı belirli oranda düşürülmüştür. (Algılama eşik değeri daha yüksektir)
 • Manyetik Kontak
  Alarm Sistemi kurulan mekanda kapı, sürgülü kapı, pencere gibi hareketli cisimlere takılan bir üründür kapanma/açılma Alarm Paneline
 • Duman Dedektörü
  Alarm Sistemi kurulan mekanda duman ve ısı artış hızı durumlarını Alarm Paneline bildirir
 • Harici Siren
  Alarm Güvenlik Sistemi için üretilmiş Harici ortamlar için tasarlanmış, alarm anında yüksek seviyeli ses ve ışık sinyalleri ile uyarıda bulunan ürünlerdir.
 • Uzaktan Kumanda
  Alarm sistemini Uzaktan kumanda becerisi ile kurma, açma, panik ihbarı vermek için panel veya Şifre Panelinin yanına gitmeden kontrol etmeyi sağlar
 • Panik Butonu
  Alarm Güvenlik Sistemi için üretilmiş belirli bölgelere montaj yapılan risk oluşturacak durumu önceden fark eden kişi tarafından alarm devreye
 • RF-ID Kart
  Sisteme tanıtılmış temassız kartları mekana giriş ve/veya cıkış yetkisi verilir kişilerin giriş cıkısları kontrol altında tutulur
 • Su Basma Dedektörü
  Alarm Güvenlik Sistemi için üretilmiş iç veya dış mekanlarda su basma ve su sızıntısı olan bölgeyi size iş işten geçmeden size haber verir.
 • Cam Kırılma Dedektörü
  Alarm Güvenlik Sistemi için üretilmiş cam kırılma sesi cam kesme sesi gibi durumları fark eder ve cam olan bölgeden içeri girmeden size haber verir.
 • Darbe Dedektörü
  Alarm Güvenlik Sistemi için üretilmiş Basınç, Sarsıntı, titresimi fark eder ve içeri girmeden size haber verir.asdasdas dasdasdasdasda sdasdas asdasdasdas dasdasd
 • Kablosuz IP Kamera
  Alarm anında size olay anının görüntüsünü gönderir anında olayı inceleyebilirsiniz yada istediğiniz zaman canlı ve sesli izler kayıtları incelebilrsiniz.
 • Dahili Siren
  Alarm Güvenlik Sistemi için üretilmiş Dahili ortamlar için tasarlanmış, alarm anında yüksek seviyeli ses ve ışık sinyalleri ile uyarıda bulunan ürünlerdir.
 • (FCT)GSM Modül
  Alarm Güvenlik Sistemi için üretilmiş karasal hatların bulunmadığı veya sabotaj riski olan mobil şebekelerin hizmet verdiği alanda size iletişimi sağlar
 • GPRS Modül
  Alarm Güvenlik Sistemi için üretilmiş karasal hatların bulunmadığı veya sabotaj riski olan mobil şebekelerin hizmet verdiği alanda size data iletişimi sağlar
 • Alarm Haber Alma Merkezi
  Operatörlerimiz abonelerden gelen sinyal akışlarını uzman ekibiyle 7/24 takip eder. Alarm durumlarında sistem yetkilisine ve gerekli hallerde kolluk kuvvetlerine en kısa sürede bildirim sağlar.
 • 12 Saat içinde Kurulum
  Zamanında, hızlı, kolay, kurulum söz verdiğimiz zamanda teknolojik mobil ekipmanlarımız gelişmiş teknikler ile güvenli ve hızlı kurulum basit konfigürasyon yönetimi.

Acil Destek Hattımız 7/24

7/24 Destek Telepleriniz için yanınızdayız
  Acil Destek 7/24 +90 532 476 59 14

  Güvenliğin maliyeti olmaz güvenlikten tasarruf pahalı bir tercihtir.

  Pulsar Teknik 2006, Pulsar Güven Sağlar.

  %100 Memnuniyet

  Müşterilerimiz özeldir. Bu sebeple memnuniyetiniz bizim için önemlidir.

  İlgileniyor musunuz? Sormak istediğiniz bir şey var mı?

  Size Yardımcı Olmak Bizi Mutlu Eder
  +90 532 476 59 14

  Kurumsal Güvenlik Çözümlerimizi İnceleyin ! .

  A
  larm Sistemi nasıl çalışır?

  Şifre Paneli (KeyPad)

  Alarm Şifre Paneli Alarm Sistemi ile ilgili tüm işlemlerin yapılabileceği üründür. Ekranı (veya LED göstergeleri ile) ve klavyesi ile sistemi kontrol etmeye yarar. alarm sistemine şifre vb. komut girişi Şifre Paneli üzerinden olur. (Alarm Sistemi devreye alınması, devre dışı bırakılması, programlama, şifre işlemleri vb.) Aynı şekilde sistem uyanlarını, Şifre Paneli ekranından veya LED göstergeler ile yapar.

  Alarm Paneli

  Alarm Şifre Paneli Alarm sisteminin tüm yan ürünlerinin bağlandığı, verilerin toplandığı, komutların verildiği başlıca ürünüdür. Alarm Paneli, Alarm Sisteminde meydana gelen arızaları (akü azalması, elektrik kesilmesi, telefon hattı problemi vb.) Alarm İzleme Merkezi’ne aktarır veya size bildirir. Alarm Paneline bağlanan dedektörler bölge (zone) olarak adlandırılır. Alarm Paneliniz 8 bölgelidir. (zone). Ek kart ile kapasitesi 16 bölgeye (zone) kadar artırılabilmektedir.

  Hareket Dedektörü ve Manyetik Kontak

  Alarm Şifre Paneli Hareket dedektörleri hacimsel algılama yapmaktadır. ‘Hayvan algılamayan dedektör’ olarak kullanılan ürünlerde, standart dedektör hassasiyet oranı belirli oranda düşürülmüştür. (Algılama eşik değeri daha yüksektir) Alarm Sistemi kurulan mekanda Manyetik kontaklar kapı, sürgülü kapı, pencere gibi hareketli cisimlere takılan bir üründür. Takılan yere izinsiz giriş olması/açılması (kapı,pencere…v.b.) durumunda alarm bilgisini Alarm Paneline aktararak Alarm Sistemini harekete geçirir. Her dedektör bir bölge (zone) olarak adlandırılır.

  Harici Siren

  Alarm Şifre Paneli Alarm Güvenlik Sistemi için üretilmiş Dahili/Harici ortamlar için tasarlanmış, alarm anında yüksek seviyeli ses ve ışık sinyalleri ile uyarıda bulunan ürünlerdir.

  A
  larm Çaldığında neler olur?

  1
  Mekanınıza izinsiz girişlerde

  ve su basma, gaz sızıntısı, veya acil sağlık ihbarı, hallerinde harici ve dahili sirenler çalar.

  2
  Size ve sizin belirlediğiniz kişilere

  telefon araması ve/veya bildirim alırsınız.

  3
  Gelen ihbarın durumuna göre emniyet güçleri, itfaiye, ve/veya acil sağlık

  hizmetleri adresinize yönlendirirsiniz.


  N
  eden Antalya Alarm Sistemi?

  Saniyeler İçinde Haberiniz olsun.

  Alarm Şifre Paneli Herhangi bir tehdit panik veya yangın duman su basma vb. durumlardan Mekanınıza izinsiz girişlerde anında haberiniz olsun

  Birden fazla iletişim ile daha üstün iletişim.

  Alarm Şifre Paneli Alarmınız size haber verecek fakat iletişim yollarında biri sabotaj veya arıza sebebiyle bildirim yapamıyorsa anında ikinci iletişim yöntemi devrede, ben üçüncüsünü de isterim derseniz biz Mekanınıza izinsiz girişlerde dördüncüsünde var deriz.

  Belirlediğiniz yerdeki hareketi anında görün/izleyin.

  Alarm Şifre Paneli Görüntünün analizini yapan kamera sistemi alarm sistemi ile entegre çalışarak belirlenmiş yerdeki bazı hareket ve hareket eden cismin büyüklüğü veya bir sınır ihlali veya belirli objenin oradan yok olması durumunda alarm sistemi bildirim vermesi gibi Mekanınıza izinsiz girişlerde size olay anının özet bilgisi ve o an ile ilgili görüntüyü sizin telefonunuza göndererek size olayı izlettirerek özetler.

  Kırılmaz ama kırılsa da çalışması durdurulamaz.

  Alarm Şifre Paneli Alarm sistemini tüm ürünleri ve hizmet vermesini engelleyecek tüm durumlar için üretilmiştir. Bunun için Tamper dediğimiz ekipmanlar cihazların içerisinde gizlidir yani kablosunu keserseniz, yerinden çıkartmaya çalışırsanız vurup kırmaya çalışıldığın fark eder ve Mekanınıza izinsiz girişlerde anında alarmı devreye sokarak sabotaj durumundan haber verir.

  Tüm iletişim kesilse bile haberiniz olur.

  Alarm Şifre Paneli Tüm alternatifli iletişim kablolarının kesilmesinde ve/veya kablosuz frekanslar GSM GPRS modüllerini kablosuz bağlantılarda Jammer sinyal kesici ve sinyal karıştırıcı cihazlarla alarma müdahale edildiğinde Mekanınıza izinsiz girişlerde tüm iletişimin sabotaja uğraması durumunda sizin alarm sisteminize ulaşamadığını periyodik kontrol eden yazılım size bunula ilgili haber verecektir.

  Sadece size değil birden fazla yere anında haber verin.

  Alarm Şifre Paneli Tüm ALARM durumlarından sizin ulaşılamaz duruma gelmenize herhangi bir sebep var ise tüm bildirimleri alternatif Mekanınıza izinsiz girişlerde 6 kişiye eş zamanlı bildirim vererek ve alarmın size ulaşmasını sağlar ve durumdan haberdar olursunuz.

  Antalya Alarm Sistemleri

  Alarm Sistemi Soygun ve Yangına Karşı Otomatik Alarm ve Kamera Denetleme Sistemleri Konut, Müstakil Evler ve İş yerleri İçin İdeal Güvenlik Sistemleri Alarm sistemleri sadece mülkün korunması için değil, sigorta açısından bakıldığında da çok önemlidir. Bina veya iş yerlerinin sigorta edilmeleri sırasında çoğu sigorta şirketi, alarm güvenlik sistemi ile korunan yerler için sigorta ücretinde özel indirim öngören sözleşme maddelerini uygularlar. Soygun ve hırsızlığa karşı önlem alabilmek için çok değişik ve etkili sistemleri kullanmaktayız. Binanın iç ve dışından tutun da, arsa veya boş bir arazinin korunmasına kadar hem özel ve hem de ticari mekanlar için en profesyonel çözümleri üretebiliyoruz. Müstakil bir eve veya daireye soygun amaçlı girmek isteyen hırsızlar çoğu kez en kolay yolu, yani kapı veya pencereyi seçerler. Müstakil evlerde yapılan hırsızlıkların % 44’ü teras veya balkon kapılarından, dairelerde ise % 46,5 ‘ğu dairenin kapısını açarak gerçekleşmektedir. Eviniz ve iş yerinizdeki bu veya benzer zayıf noktaların en son teknoloji ve uzman çalışanlarımız tarafından güvenilir hale getirilmesini sağlamamız için lütfen bizi arayın.